KONST / Litografier / Litografi 14624115
nr 1462 4115
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 18/250. Bildmått: 31x23, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:32:21